Strona Główna | Oferta | Realizacje | Kontakt
 

Instruktor Nauki Zawodu

Nasza FIRMA posiada certyfikat MISTRZA ZAWODU, oraz uprawnienia Instruktora Praktycznej Nauki Zawodu i posiadamy kwalifikacje określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

Szkolenia

Nasza firma podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez systematyczne szkolenia, aby świadczone przez nas usługi wykonywać na najwyższym poziomie oraz z należytą starannością. Jesteśmy cenionym partnerem wielu firm i instytucji. Zawsze elastyczni, na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby ZLECENIODAWCY oraz jego satysfakcję ze świadczonych przez nas usług.
 
Sprawdź ważność Swoich pomiarów. Dokonaj przeglądu pięcioletniego już teraz!

Prawo budowlane Art. 6, Ust. 1, pkt 2:

"Obiekty budowlane powinny być w czasie ich użytkowania poddawane przez właściciela lub zarządcę okresowej kontroli, co najmniej raz na 5 lat, polegającej na sprawdzeniu stanu sprawności technicznej i wartości użytkowej (...) instalacji elektrycznej i piorunochronnej w zakresie stanu sprawności połączeń, osprzętu, zabezpieczeń i środków ochrony od porażeń, oporności izolacji przewodów oraz uziemień instalacji i aparatów."

Prawo budowlane Art. 6, Ust. 4:

"Kontrole, o których mowa w ustępie 1 powinny być dokonywane przez osoby posiadające uprawnienia (...) odpowiedniej specjalności."
 

 

 
Oferta w zakresie instalatorstwa elektrycznego :

   

Instalacje elektryczne - wykonujemy okablowanie nowych instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych.

Instalacje gniazdkowe 230V

Instalacje oświetleniowe

Instalacje gniazd siłowych 400 V

Instalacje niskoprądowe

Podłączamy kuchnie elektryczne

.Przyłacza energetyczne, prowizorki budowlane Przyłączamy nowe budynki do sieci energetycznej.

Doprowadzamy prąd na działkę budowlaną, na której będzie budowany nowy budynek (tzw.prowizorka budowlana).

Doprowadzamy prąd na wstępne zagospodarowanie działki (np.ogrodzenie)

Reperacja i modernizacja istniejących przyłączy elektrycznych.

 

.Instalacje telefoniczne - projektujemy i wykonujemy okablowanie instalacji.

 

.Instalacje RTV - wykonujemy usługi w zakresie doradztwa, projektowania i wykonania instalacji antenowych i domowych. Wykonujemy instalacje antenowe telewizji naziemnej i satelitarnej. Montujemy na ścianach, sufitach telewizory LCD, plazmowe oraz projektory. Podłączamy i konfigurujemy wszelkiego typu urządzenia rtv/sat, telewizory,dvd, kina domowe, itd.

 

.Instalacje odgromowe - instalacja odgromowa ma proste zadanie – musi przejąć na siebie energię wyładowania atmosferycznego (pioruna) i bezpiecznie odprowadzić ją do ziemi. Wyładowania atmosferyczne wyzwalają energię o ogromnej sile (temperatura we wnętrzu pioruna sięga 1500°C).
Jeżeli energia ta nie zostanie odprowadzona do ziemi, poprzez metalowy przewód połączony z instalacją odgromową, możemy spodziewać się zniszczenia budynku, urządzeń podłączonych do prądu, a nawet pożaru domu. Nie warto więc ryzykować, tym bardziej, że nie możemy mieć pewności, iż piorun nie trafi w nasz dom lub jego okolice.

.Pomiary - badania i pomiary odbiorcze dotyczą instalacji lub urządzeń elektrycznych nowo instalowanych lub modernizowanych. Badania i pomiary okresowe służą sprawdzeniu czy stan techniczny instalacji i urządzeń elektrycznych w trakcie eksploatacji nie zagraża bezpieczeństwu ich dalszego użytkowania. Należy pamietać, że kwestie związane ze sposobem oraz czasem wykonywania pomiarów są regulowane przez odpowiednie akty prawne, w tym przez Prawo budowlane.

 

.Naprawy elektromechaniczne

 

 

 

 

.Przezwajanie i naprawa silników elektrycznych -przezwajanie i naprawa silników indukcyjnych od 0,5 kw do 13 kw. Zarówno 1 jak i 3-fazowych.

 
Projekt i wykonanie KERR.com.pl
Instalatorstwo-Elektryczne Królak - 07-120 Korytnica ul.Wola Korytnicka 14 tel. Krzysiek 503 825 181, Karol 503 330 144